یکشنبه 4 مهر 1400

سبد خرید شما خالی است.
مبلغ قابل پرداخت : ۰ تومان
کارخانه میلگرد نیشابور ( خراسان )
 

کارخانه میلگرد نیشابور ( خراسان )

مجتمع فولاد خراسان یا همان نیشابور ، سومین تولید کننده برترِ  محصولات فولادی در کشور می باشد که در سال 1369 با مشارکت شرکت ملی فولاد ایران و بانک سپه تأسیس گردید . میلگرد ساده و آجدار ، شمش ، آهن اسفنجی و تسمه ، از اصلی ترین محصولات این شرکت می باشد .

میلگرد نیشابور ، یکی از معروف ترین محصولات این کارخانه می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ؛ به گونه ای که بسیاری از مهندسان عمران ، بر استفاده از این نوع میلگرد در پروژه های ساختمانی تأکید دارند که همین امر باعث بالاتر بودن قیمت میلگرد نیشابور نسبت به سایر کارخانه ها می گردد  و به نوعی می توان گفت که قیمت میلگرد نیشابور ، شاخصی برای تعیین قیمت سایر کارخانه های تولید میلگرد در ایران می باشد.

تمامی زنجیره تولید این کارخانه ، از مرحله  استخراج سنگ آهن تا مرحله نهاییِ تولیدِ میلگرد ، در داخل همین کارخانه انجام می شود و  و تیم کنترلِ کیفیت بر روی تک تک مراحلِ تولید ، نظارت کامل دارد . هم چنین  از لحاظ امکانات نیز این کارخانه به دستگاه های بسیار به روزی مجهز شده که در کیفیت محصولات تا حد بسیار زیادی موثر است .

همه روزه قیمت میلگرد نیشابور به خریداران و مبادی فروش آن در بازار ، اعلام می گردد و خریداران می توانند از طریق نمایندگان فروش و یا سایر بازرگانی های معتبر ، اقدام به خرید نمایند .

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت روز میلگرد نیشابور ، به وبسایت بازارآهن مراجعه نمایید و با اطمینان از کیفیت و وزن کالای خریداری شده ، خرید خود را در محل تعیین شده دریافت نمایید .

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.