سه شنبه 27 مهر 1400

سبد خرید شما خالی است.
مبلغ قابل پرداخت : ۰ تومان
کارخانه میلگرد میانه

معرفی کارخانه فولاد آذربایجان ( کارخانه ی میانه )

شرکت فولاد آذربایجان ( فولاد میانه ) در تاریخ 1368 در 3 کیلومتری شهر میانه تأسیس شد . به دلیل نزدیکی این کارخانه به شهر میانه  به این کارخانه ،  به آن کارخانه میانه نیز گفته می شود . کارخانه میلگرد میانه در سال 1379 با هدف تولید سالانه 550 هزار تن به بهره برداری رسید . از تولیدات این کارخانه می توان به میلگرد میانه اشاره نمود که مطابق با استاندارد جهانی و استاندارد ملی 3132 تولید می شود .

یکی از برتری های کارخانه میلگرد میانه نسبت به سایر کارخانه ها ، عبور خط راه آهن شمال غرب و جاده ترانزیتی می باشد که این امر موجب تسهیل حمل و نقل محصولات کارخانه به سایر نقاط کشور می شود .

کارخانه میلگرد میانه یکی از مهم ترین تأمین کننده های میلگرد میانه در کشور می باشد . میلگرد میانه در سایز های 10 الی 32 تولید و در بازار عرضه می شود .  نماد میلگرد میانه با دو  f برعکس که نشان شرکت فولاد آذربایجان است بر روی بدنه میلگرد حک می شود ، که از این طریق می توان آن را نسبت به سایر میلگرد های موجود در بازار ، شناسایی نمود .

 

میلگرد میانه

 

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه با احتساب قیمت مواد اولیه ، شمش آهن ، هزینه های تولید ، سود تولید کننده ، تعیین می شود.

با آغاز به کار بورس کالا ،  قیمت میلگرد میانه با عرضه آن در بورس تعیین می شد اما امروزه قیمت میلگرد میانه از سمت واسطه ها و صاحبان بار های به روز ، قیمت گذاری می شود.

درحال حاضر قیمت میلگرد میانه در کارخانه فولاد آذربایجان نسبت به کارخانه های دیگر به صرفه تر می باشد .

 

تجهیزات کارخانه فولاد میانه

کارخانه میلگرد میانه برای این که بتواند محصولات با کیفیتی را در بازار تولید و عرضه کند ، از تجهیزات بسیار پیشرفته ای برخوردار است که  از جمله این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

دستگاه پوسته زدا ، سیستم عملیات حرارت QTB ، قیچی پاندولی جهت برش سرد ، کوره پیش گرم داری ظرفیت اسمی 110 تن در ساعت، سیستم تابگیری محصول ، بستر خنک کننده به طول 96 متر ، تعداد 18 قفسه استندهای نورد مجهز به سیستم کنترل سرعت و دو سیستم مجزای بسته بندی محصولات به صورت اتوماتیک .

 

محصولات کارخانه فولاد آذربایجان

از مهم ترین محصولات این کارخانه می توان به موارد اشاره شده در جدول زیر اشاره نمود :

 جدول میلگرد میانه

 

همه روزه قیمت میلگرد میانه توسط کارخانه و از طریق مبادی فروش مقاطع فولادی در بازار اعلام می گردد و خریداران می توانند از طریق نمایندگان فروش و یا سایر بازرگانی های معتبر اقدام به خرید نمایند .

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد میانه به صورت لحظه ای ، به وبسایت بازارآهن مراجعه نمائید و با اطمینان از کیفیت و وزن محصول خریداری شده خرید خود را در محل تعیین شده دریافت نمایید .

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.